Akademia Psychologii w Sprzedaży

TWOJA DROGA DO SUKCESU I ROZWOJU

Poznaj korzyści!

Akademia Psychologii w Sprzedaży to akademia online. Dostęp do niej będziesz miał o dowolnej porze każdego dnia, na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. Akademia powstaje z myślą o wszystkich osobach, które chcą się rozwijać, pokonywać własne słabości i zdobywać nowe kompetencje w obszarze sprzedaży i zarządzania sobą. Powstaje z myślą o osobach dla których udział w programach szkoleniowych lub konsultacjach z w wielu powodów jest ograniczony. Moim celem jest dostarczyć Tobie ogromną porcję wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji w cenie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo przystępna. Być może jesteś początkującym sprzedawcą lub dopiero założyłeś firmę i chcesz dowiedzieć się, co robić aby odnosić sukces. A może pierwsze kroki w sprzedaży masz już za sobą i szukasz sposobów, by poprawić swoje dotychczasowe wyniki? To w jakim miejscu obecnie jesteś nie ma tu znaczenia, bez względu na to, które zdanie opisuje Cię lepiej szukasz wiedzy i inspiracji.

Zebrałam w kursie swoje wieloletnie doświadczenie pracy w sprzedaży wraz z wiedzą psychologiczną. Ja już od dawna wiem , że dobry sprzedawca powinien cały czas starać się doskonalić swoje umiejętności a teraz chciałabym abyś Ty także to dostrzegł. W tym kursie będziemy zajmować się nie samym procesem sprzedaży ale przede wszystkim Tobą, Twoimi mocnymi i słabymi stronami. Dziś kluczem do sukcesu w sprzedaży staje się również zrozumienie przez sprzedawcę zagadnień dotyczących podstaw psychologii oraz wdrożenie tej wiedzy w codziennej pracy.

Chcesz osiągnąć sukces w realizacji swoich planów? Jeśli tak to nie możesz stać w miejscu a o tym gdzie będziesz za kilka lat decydujesz tylko i wyłącznie Ty i to jakie decyzje podejmiesz już dzisiaj. Ja obiecuję, że będzie ciekawie, inspirująco, czasem zabawnie a czasem bardzo poważnie a najważniejsze … będzie dużo praktycznej wiedzy którą wykorzystasz od razu.

W trakcie kursu poznasz zagadnienia m.in. z obszaru:

  • Inteligencja emocjonalna i kompetencje społeczne w procesie sprzedaży
  • Dowiesz się jak być lepszym sprzedawcą z zastosowaniem narzędzi coachingowych
  • Psychologii komunikacji i negocjacji z klientem
  • Psychologii wywierania wpływu
  • Radzenie sobie ze stresem i emocjami
  • Poznasz typy osobowościowe klientów i dowiesz, się jak każdy z nich podejmuje decyzje zakupowe
Masę wartościowych materiałów

Akademia psychologii w sprzedaży będzie dedykowana zarówno handlowcom, key account managerom, pracownikom obsługi klienta czy właścicielom firm czyli osobom które już mają doświadczenie w sprzedaży jak i tym dopiero  rozpoczynającym swoją drogę zawodową w sprzedaży

10 - tygodniowy trening

Akademia Psychologii w Sprzedaży to będzie 10-tygodniowy trening, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez podstawowe zagadnienia z psychologii w sprzedaży.

Praktyczne narzędzia

Poznasz praktyczne narzędzia jak wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej codziennej pracy.

Testy psychologiczne

Będziesz miał możliwość wykonania kilku testów psychologicznych aby zweryfikować swoje zasoby i deficyty w konkretnych obszarach

Indywidualne konsultacje online

Uczestnicy akademii otrzymają możliwość 1 godzinnej indywidualnej konsultacji online

Wiedzę doświadczonych szefów sprzedaży

Poznasz nie tylko spojrzenie na zagadnienie z mojej perspektywy, zaproszę do kursu zarówno innych doświadczonych sprzedawców jak i szefów sprzedaży. Zapewniam wysoki poziom wiedzy a zarazem zrozumiałe i czytelnie opracowane materiały dydaktyczne. Akademia online pozwoli zdobyć Ci bogatą wiedzę bez wychodzenia z domu.

Wsparcie grupy online

Poza samymi nagranymi elementami mam nadzieje, że spotkamy się kilka razy na zoom gdzie uczestnicy będą mogli się bliżej poznać a ja będę miała okazje odpowiedzieć na pytania uczestników.  Każdy uczestnik będzie miał dostęp do zamkniętej grupy na FB Akademia będzie dostępna dla uczestników przez rok, 24/7 z dowolnego urządzenia.

Dołącz do newslettera
poinformuję Cię jak tylko akademia wystartuje
Już dziś zapisz się na newsletter a jak tylko Akademia będzie gotowa dam Ci znać- szykuj się na początek jesieni!