Karolina Śliwińska

PSYCHOLOG, TRENER BIZNESU

 

Jestem psychologiem, menedżerem sprzedaży i przedsiębiorca z dwudziestoletnim doświadczeniem. Moja historia zawodowa związana jest z największymi firmami z sektora FMCG, TSL czy branży szkoleniowej.

Od lat współpracuje z kluczowymi klientami na rynku polskim jako doradca biznesowy, gdzie wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie negocjuje i finalizuje kluczowe rozwiązania dla klientów. Z wykształcenia jestem psychologiem o specjalności klinicznej i socjologiem.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS (psychologia), Collegium da Vinci (socjologia), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Wydział Prawa i Administracji ( mediacje i negocjacje), ICAN Institute ( Program Management) oraz Szkoły Trenerów Biznesu SET. Jestem certyfikowanym trenerem, konsultantem i facylitatorem DISC Trainer&Facylitator oraz wykładowcą akademickim na studiach podyplomowych Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.  Prowadzę również prywatną praktykę psychologiczną.

Co roku uczestnicząc w kilkunastu warsztatach i konferencjach rozwijam swoją wiedzę z obszaru psychologii, sprzedaży i zarządzania.

Moim celem jest przekazanie rzetelnej wiedzy dotyczącej praktycznego zastosowania psychologii w codziennej pracy. Chciałabym abyś zrozumiał motywy swoich działań, odkrył to co Ci pomaga oraz to co przeszkadza w codziennych aktywnościach zawodowych. Abyś potrafił to w sobie dostrzec oraz znał sposoby i narzędzia aby pracować nad tym co można byłoby jeszcze ulepszyć. Ponadto chciałabym pomóc Ci zrozumieć to co wpływa na zakupowe zachowania klientów – co sprawia, że kupują od Ciebie a co może im ten zakup opóźniać.

Od dwudziestu lat pracuję w sprzedaży – odbyłam tysiące spotkań i rozmów handlowych – łączę doświadczenie zawodowe z wiedzą psychologiczną. Ciągle aktywnie pracuję i sprzedaję, co więcej ja nadal bardzo to lubię robić 🙂 Zapraszam Cię do czytania mojego bloga.

Odkąd pamiętam ciekawił mnie drugi człowiek. Jego emocje, motywacje i sposoby działania czy myślenia. Stąd wybór na kierunek studiów psychologii. Lubię towarzyszyć moim klientom w ich drodze zmiany i rozwoju. Cenię sobie tą współpracę i możliwość  tej wspólnej podróży.

„Pozwól sobie poznać siebie. Wykorzystaj tą wiedzę na drodze rozwoju osobistego i zawodowego „

Akademia Psychologii w Sprzedaży

Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Zależy Ci na pracy w gronie podobnych do Ciebie, ambitnych osób stawiających na rozwój?  Akademia jest miejscem stworzonym dla Ciebie! Ogromna porcja wiedzy on-line, zawsze pod ręką, o każdej porze – doświadczeń oraz inspiracji w cenie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo przystępna.