Karolina Śliwińska                                   

Psycholog/Trener Biznesu/Wykładowca Akademicki

 

Praktyk sprzedaży z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Moja historia zawodowa związana była z największymi firmach z sektora FMCG, TSL czy branży szkoleniowej.

Od lat współpracuje z kluczowymi klientami na rynku polskim jako konsultant biznesowy wspierając ich w rozwoju.

Z wykształcenia psycholog klinicznym  i socjolog. Certyfikowany trener biznesu, coach i mentor sprzedawców. 

Specjalizuje się w neuropsychologii czyli wykorzystaniu wiedzy o funkcjonowaniu mózgu w zrozumieniu drugiego człowieka i samego siebie. W trakcie prowadzonych zajęć na sali szkoleniowej  moim celem jest przekazanie rzetelnej wiedzy dotyczącej praktycznego zastosowania psychologii w codziennej pracy przy  wykorzystaniu naukowo zweryfikowanych metod do oceny potencjału/kompetencji uczestników.

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu oraz konsultantem i facylitatorem DISC Trainer&Facylitator DISC/TEAMS/VALUES i BAI ( styl komunikacji, role zespołowe, wartości, wewnętrzne motywacje) oraz narzędzia do pomiaru odporności psychicznej MTQ48plus

Jako wykładowca akademicki na wydziale psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

 Co roku uczestnicząc w kilkunastu warsztatach i konferencjach rozwija swoją wiedzę z obszaru psychologii i zarządzania.

 Jako Certyfikowany Profesjonalny Trener Biznesu od lat prowadzę warsztaty dla działów sprzedaży, specjalistów i menadżerów oraz właścicieli firm.

„Pozwól sobie poznać siebie. Wykorzystaj tą wiedzę na drodze rozwoju osobistego i zawodowego „

Akademia Psychologii w Sprzedaży

Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Zależy Ci na pracy w gronie podobnych do Ciebie, ambitnych osób stawiających na rozwój?  Akademia jest miejscem stworzonym dla Ciebie! Ogromna porcja wiedzy on-line, zawsze pod ręką, o każdej porze – doświadczeń oraz inspiracji w cenie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo przystępna.